یک حساب کاربری دارید؟ ورود
آموزش سایت

به شبکه اجتماعی سویل خوش آمدید.

در این صفحه بخش های مختلف شبکه اجتماعی سویل آموزش داده خواهد شد. پیشنهاد می شود برای تسلط بیشتر به این شبکه تمام مراحل را قدم به قدم خوانده و بررسی کنید. برای عضویت در شبکه اجتماعی سویل می توان به دو روش زیر اقدام نمود:

 دانلود اپلیکیشن سویل

 

آموزش اپلیکیشن سویل:

پس از ثبت نام اولیه صفحه پروفایل شما نمایان می شود. گام اول : افزودن عکس؛ در این لپلیکیشن برای اولین بار عکس های عمومی و خصوصی کاربر از هم تفکیک شده است. عکس عمومی برای احراز هویت و بازدید عموم قرار می گیرد، پیشنهاد می شود حتما از عکس واقعی خود استفاده کنید و از قرار دادن عکس اشیا و عیره خودداری نمایید زیرا تجربه نشان داده با قرار دادن تصویر واقعی خود بازدهی بسیار بیشتری صورت می پذیرد. آیکون عکس عمومی دایره یی شکل و به رنگ فیروزه یی در وسط صفحه نمایان است. در عکس خصوصی تنها با اجازه شما تصویر برای کاربر متقاضی نشان داده خواهد شد. آیکون دایره قرمز برای قرار دادن عکس خصوصی اختصاص داده شده است. پس از آپلود عکس سه گزینه در سمت راست قرار می گیرد . گزینه بالا جهت حذف گزینه وسط جهت قفل زدن و خصوصی سازی و گزینه آخر جهت چرخش تنظیم شده است.

 

گام دوم: فرکانس من فرکانس تو؛ مداد سبز کنار گزینه را انتخاب کنید و وارد صفحه توضیحات شوید. در فیلد فرکانس من به تعریف خصوصیات خود پرداخته و در فیلد فرکانس تو ویژگی های فرد مورد علاقه تان را بیان کنید. در آخر حتما گزینه ذخیره کن را تایید نمایید.

 

گام سوم : برای تغییر در اطلاعات شخصی کافیست مداد سبز را انتخاب کرده و وارد صفحه تغییرات گردید. پس از پر کردن فیلد ها حتما گزینه ذخیره کن را تایید کنید.

 

گام چهارم : من در جستجوی چه هستم؟ مداد سبز را انتخاب کرده و فیلد های مورد نظر را پر کنید. با کلیک گزینه همشهری کاربر را از شهر خود خواهید یافت. گزینه ذخیره کن را تایید کنید.

 

گام پنجم: برای تغییر شهر و یا تاریخ تولد خود مداد سبز زیر نام کاربری خود را انتخاب کرده و تغییرات لارم را با گزینه ذخیره کن ثبت کنید.

 

همچنین با کلیک ایکون سه خطی سمت راست بالای صفحه گزینه های مختلفی نمایان می شود که به اختصار شرح می دهیم:

گزینه اول جستجوی کاربران: با توجه به فیلدها کاربر مورد نظر خود را جستجو کنید.

گزینه دوم پشتیبانی: دسترسی به تیم پشتیبانی

گزینه سوم آموزش: جهت کاربرد بهتر از سیستم و راهنمایی گزینه

چهارم: سیستم اپلیکیشن

گزینه پنجم پروفایل من: خانه و صفحه اصلی کاربر

گزینه ششم همه کاربران: تمام کاربران موجود در شبکه اجتماعی سویل

گزینه هفتم پیام ها: تمام پیام های کاربر در این قسمت قرار دارد * جهت حذف پیام کافیست چند لحطه بر روی تاریخ کنار پیام مکث کنید تا تصویر سطل نمایان شود سپس با کلیک بر روی آن پیام حذف می گردد.

گزینه هشتم بازدید کنندگان: تمام کاربرانی که از صفحه شما بازدید کرده اند

گزینه نهم مثل تو: کاربرانی که شما را پسندیدند و آیکون قلب صفحه شما را کلیک کرده اند

گزینه دهم دوست داری:کاربرانی که مورد پسند شما واقع شده اند و آیکون قلب صفحه آنها را کلیک کرده اید.

گزینه یازدهم متقابل: ان دسته از افرادی که شما پسنده اید و آنها نیز شما را پسندیده اند، یعنی آیکون قلب صفحات یکدیگر را کلیک کرده اید.

گزینه دوازدهم پیشنهادات : کاربرانی که به شما نشان داده میشود و در صورت لزوم حذف یا تایید میکنید. تایید در واقع همان آیکون قلب است. این صفحه قابلیت ورق زدن و نمایش کاربر دیگر را دارد

گزینه سیزده دسترسی گزینه چهارده 3D city گزینه پانزده چت خیابان گزینه شانزده بازی ها گزینه هفده تنظیمات: تغییر زبان، منطقه، تنظیم اعلانات، گزینه نامرئی، تغییر رمز عبور، تغییر آدرس ایمیل و حذف پروفایل گزینه هجده خروج

* دایره سبز کوچک در کنار عکس کاربر نشان دهنده آنلاین بودن وی می باشد.

صفحه کاربر: چنانچه آیکون قلب را در کنار اسم کاربر تایید کنید به لیست علاقه مندی های شما (دوست داری) فزوده می شود.

حلقه های آماری فکری، جسمی و سرگرمی نشان از درصد تفاهم با شما می باشد.

بلاک : در صورتی که می خواهید کاربری را حذف کنید به صفحه وی وارد شده و بر روی گزینه بلاک کردن کاربر کلیک کنید

مخفی کردن خصوصی: چنانچه به کاربری اجازه مشاهده عکس خصوصی خو را داده اید و خواهان قفل مجدد آن می باشید به صفحه کاربر مورد نظر وارد شده و گزینه مخفی کردن خصوصی را کلیک کنید.

گزارش کاربر: در صورت مشاهده تخلف کاربر وارد صفحه وی شده و بر روی گزینه گزارش کاربر کلیک کنید. بدین ترتیب پیامیی از شما در خصوص شکایتتان به مدیریت شبکه ارسال خواهد شد و در اسرع وقت پیام شما پیگیری خواهد شد.

پیشاپیش لحظات شادی برای شما آرزومندیم